COVID-19

Компанія “9 бар” завжди виступає за взаємовигідне, рівне, солідарне партнерство зі своїми клієнтами. Усвідомлюючи, що в період всесвітньої пандемії хвороби COVID-19 бізнес має як ніколи зберігати лице людяності та істинно допомагати. Тому нами було вирішено максимально мінімізувати зниження активності економічних процесів, у яких залучена наша компанія. А це: купляти, виробляти, продавати, надавати послуги, виплачувати заробітну платню, податки. А найголовніше, давати цю можливість своїм партнерам.

Нами буде використано наш резервний фонд, з якого ми покриватимемо операційні витрати й так зведеної до мінімуму діяльності компанії. Ми організували більшість процесів до режиму stand-by. А ті, що залишилися, привели до максимальної ефективності. Такі зміни впливають на собівартість продукту на кілька десятків відсотків у сторону зниження. Але нами вирішено піти далі та працювати собі у збиток просто, щоб не зупинятися самим та допомогти у цьому вам.

Як ми можемо допомогти клієнтам-партнерам нашого торгового підрозділу? Ми розробили дві взаємопов’язані акції. Одна з них стосується дебіторської заборгованості клієнта. Друга акція стосується ціни товару.

АКЦІЯ 1. Дебіторська заборгованість.

Кожна оплачена вами до кінця неділі 19 квітня гривня в рахунок дебіторської заборгованості станом на 14 квітня буде зарахована як 2 грн. Так, ми подвоїмо суму вашої оплати.

Кожна оплачена вами в період від 20 до 26 квітня включно гривня в рахунок дебіторської заборгованості станом на 14 квітня буде зарахована як 1,50 грн.

Кожна оплачена вами в період від 27 квітня до 3 травня включно гривня в рахунок дебіторської заборгованості станом на 14 квітня буде зарахована як 1,25 грн.

АКЦІЯ 2. Ціна на зернову каву.

До 3 травня за умови відсутності дебіторської заборгованості на момент покупки клієнти-партнери можуть придбати зернову каву зі знижкою 50% (так, в два рази дешевше) від прайсової ціни при оплаті по-факту. Або зі знижкою 25% за умови оплати протягом 14 днів з моменту покупки. В іншому разі зберігається затверджена ціна без знижки.

Таким чином ми плануємо максимум довго не призупиняти діяльність, щоб максимально швидко відновити нашу спільну повноцінну роботу.

Детальніше про умови та способи оплати, інші деталі акції запитуйте у торгових представників та супервайзера нашої компанії.

І все ж просимо усіх максимально бути відповідальними та обережними поза домом. Дотримуйтеся усіх рекомендацій МОЗу та ВООЗ. Не порушуйте норм українського законодавства. А головне думайте позитивно! Здоров’я вам!