Ми відвідали BlackFest Ukrainian Coffee Show (BlackFest). Були ми там для того, щоб інтелектуально прокачати себе і розширити світогляд. А також знайти нові знайомства. Отримали цього в достатку і навіть більше. Куштували нові сорти кави, спілкувалися з профі і просто цікавими людьми, пройшли десяток семінарів на різні теми, брали участь у капінгах.

Сама територія фестивалю нараховує 2500 квадратних метрів! Ми мали можливість побачити кавове обладнання, що вперше демонструється на території України, технології та інновації, прихід яких уже “на носі”.

Окрім лекцій ми побували на двох чемпіонатах бариста від SCA ( Speciality Coffee Association) і WCE (World Coffee Events): Ukrainian Barista Championship та Ukranian Brewers Cup.

Надто приємними були голоси Рубенса Гарделлі ( один з найкращих ростмастрерів та бариста світу), Тимура Дудкіна (тренер Барселонської кавової Академії IECAFE, що їздить світом у пошуках найкращих зерен), Маріно Петракко (інженер хімічної промисловості та дослідник харчової промисловості, що вже не один десяток років працює в Illy Caffe і був свідком не одного патента цієї компанії).

Зараз ми йдемо шляхом інновацій і слідкуємо за трендами. І це завжди веде нас до ідеальної чашки еспресо! Рухайтеся разом з нами, бо вашому клієнту вже не достатньо просто смачної кави. Все більше люди хочуть, щоб їх улюблений напій розкривав суть та історію.